Deniz Taşımacılığı

SAFİR dünyanın her noktasına yapacağınız yüklemelerde, yüklemenin her aşamasında sizi bilgilendirerek hizmet verir. SAFİR personeli sizlere en uygun deniz nakliye çözümlerini sunacak şekilde uzmanlaşmıştır.

FCL: SAFİR en kısa transit sürelerle servis verebilmek adına dünyanın en iyi armatörleriyle ve her hafta en az birkaç sefer hizmet verecek şekilde yakın çalışma içindedir. Müşteriye hem en uygun fiyatlar, hem de en uygun sefer alternatifleriyle komple konteyner hizmeti vermek SAFİR Deniz Nakliye Departmanı’nın başlıca görevidir. SAFİR, standart kuru yük dışında Open Top, Flat Rack vb özel ekipman gerektiren yüklerin operasyonu konusunda uzmanlaşmıştır.

LCL: SAFİR, Türkiye’den dünyanın belli başlı bölgelerine (Amerika, Orta Doğu, Batı Avrupa ve Uzakdoğu) parsiyel ihracat konteyner hizmeti de vermektedir. Gideceği destinasyona göre kargo, ya depomuzda ya da limanda konsolide edilip konteynere yüklenmektedir. İşalat parsiyel konteyner servisimiz de ağırlıklı olarak Uzakdoğu, İspanya ve ABD üzerinde yoğunlaşmaktadır.

Dökme Yük ve Chartering: Konteyner taşımasına uygun olmayan yükler SAFİR’in uzmanlık alanına girmektedir. Ağır nakliye ve dökme yüklerin kapıdan kapıya nakliyesi bizim günlük işimizdir. Türkiye ile Avrupa, Amerika ve Akdeniz limanları arasında düzenli dökme yük hizmeti verilmektedir.